Sektöre 2000 yılında kendi tasarımları olan ofis koltukları ile başlayan Colores, üretimini bütün ofis mobilyası ihtiyaçlarını karşılayacak konuma getirerek sektörün yenilikçi ve öncü firmalarından olmayı başarmıştır.

Colores ofis mobilyaları Amasya’da 18.000m2 İstanbul’da 10.000m2’lik üretim tesislerinde tamamen kendi bünyesinde, bir ofis için gereken tüm mobilyaları imal etmektedir. Sahip olduğumuz üretim tesisimiz sayesinde müşterilerimize zengin ürün yelpazesi ve ürün tasarım çeşitleri ile ofis mobilyalar sunmaktayız.

Sektördeki istikrarımız ve güvenirliğimiz sayesinde her geçen gün yeni çalışmalar yapmaya devam edip AR-GE çalışmalarımız ile ofis ortamlarında müşterilerimizin konforunu ve rahatlığını arttırmaya devam ediyoruz. 40 yılı aşkın tecrübemiz ile ulusal ve uluslararası müşterilerimizin en güvendikleri firma olmak yolunda devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ihracatlarımız ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

230 çalışanımız ile sürekli ve istikrarlı bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. ailesi olarak siz değerli müşterilerimizle her gün büyümeye devam ediyoruz. Çalışma ortamınızı daha konforlu ve rahat bir hale getirmek için, ilk günkü heyecanımız ile üretmeye devam ediyoruz.Müşteri Desteği

Ürünlerle ilgili her zaman destek alabilirsiniz.

30 Gün İçinde İade

Ürünlerimiz 30 gün para iade garantilidir.

Güvenli Ödeme

Kredi kartı seçeneği ile güvenli ödeme imkanı.

Canlı Yardım

Canlı destek hizmetimizden her zaman faydalanabilirsiniz.